Меню
Ваш кошик

Ароматизатор AUDI

Виробник: Audi Артикул: 80A087009B
Картридж ароматизатора Audi просто поміщається на ламелі вентиляційних отворів. Дозатор ароматизатора забезпечує приємний аромат протягом приблизно 45 днів в автомобілі. Жовта ароматична паличка виділяє освіжаючий і підбадьорливий аромат, що нагадує лимони і імбир. Інтенсивність аромату можна легко ..
635.00 ₴
Виробник: Audi Артикул: 80A087009A
Картридж ароматизатора Audi просто поміщається на ламелі вентиляційних отворів. Дозатор ароматизатора забезпечує приємний аромат протягом приблизно 45 днів в автомобілі. Червоний ароматичний картридж (в комплекті поставки) забезпечує освіжаючий тропічний аромат. Інтенсивність аромату можна легко і і..
635.00 ₴
Виробник: Audi Артикул: 80A087009
Картридж ароматизатора Audi просто поміщається на ламелі вентиляційних отворів. Дозатор ароматизатора забезпечує приємний аромат протягом приблизно 45 днів в автомобілі. Чорна ароматична паличка виділяє інтенсивний, чоловічий, східний аромат на основі суміші бергамота, лаванди, екзотичних квітів, са..
635.00 ₴
Виробник: Audi Артикул: 000087009B
Ароматизатор-геккон Audi просто вставляется на ламели вентиляционных отверстий. Цвет: красный. "Красный" Gecko имеет приятный цветочный аромат. Аромат геккона обеспечивает приятный запах в течение 45 дней в автомобиле. Замечания: запах очень интенсивный в начале, но со временем стирается. Интенсивн..
351.00 ₴
Виробник: Audi Артикул: 000087009A
Ароматизатор-гекон Audi просто вставляеться на ламелі вентиляційних отворів.Аромат гекона забезпечує приємний запах протягом 60 днів в автомобілі. Аромат освіжувача повітря Ауді: соснові голки і апельсин Примітки: Це не іграшка і не повинна потрапляти в руки дітей. НЕ ковтати, не їсти, уникати потра..
351.00 ₴
Виробник: Audi Артикул: 000087009D
Ароматизатор-геккон Audi просто вставляеться на ламели вентиляционных отверстий. Цвет: черный. Черный геккон обладает приятным, пряным, теплым, слегка древесным ароматом. Аромат геккона обеспечивает приятный запах в течение 45 дней в автомобиле. Примечания: Внимание: душистый геккон - это не игрушк..
351.00 ₴
Виробник: Audi Артикул: 000087009AC
Ароматизатор-гекон Audi просто вставляеться на ламелі вентиляційних отворів. Аромат гекона забезпечує приємний запах протягом 60 днів в автомобілі. Колір: рожевий Обсяг поставки: 1 запашний гекон, 1 кріпильний затиск, включаючи прапор Audi Запах: квітковий, солодкий аромат Зберігати в недоступному д..
351.00 ₴
Виробник: Audi Артикул: 000087009C
Ароматизатор-гекон Audi просто вставляеться на ламелі вентиляційних отворів. Колір: жовтий. "Жовтий" Gecko має приємний аромат тропічних фруктів. Аромат гекона забезпечує приємний запах протягом 45 днів в автомобілі. Примітки: Це не іграшка і не повинна потрапляти в руки дітей. Не ковтати, не їсти, ..
351.00 ₴
Виробник: Audi Артикул: 81A087009B
Практичний ароматичний картридж з приємним східним ароматом для заправки диспенсера ароматизатора Audi. Практична упаковка для дозатора ароматів в єдиному дизайні Audi. Ароматична паличка може бути легко замінена без особливих зусиль. Жовта ароматична паличка виділяє освіжаючий і підбадьорливий аром..
299.00 ₴
Виробник: Audi Артикул: 81A087009A
Практичний ароматичний картридж з приємним східним ароматом для заправки диспенсера ароматизатора Audi. Практична упаковка для дозатора ароматів в єдиному дизайні Audi. Ароматична паличка може бути легко замінена без особливих зусиль. Червона ароматична паличка виділяє свіжий аромат, який нагадує гр..
299.00 ₴
Виробник: Audi Артикул: 81A087009
Практичний ароматичний картридж з приємним східним ароматом для заправки диспенсера ароматизатора Audi.Практична упаковка для дозатора ароматів в єдиному дизайні Audi. Ароматична паличка може бути легко замінена без особливих зусиль. Чорна ароматична паличка виділяє східний аромат на основі суміші..
299.00 ₴
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)
Ароматизатор AUDI Якщо ви хочете, щоб у вашому автомобілі завжди панувала приємна атмосфера, то вам неодмінно знадобиться якісний ароматизатор Audi в машину. Щоб купити ароматизатор з улюбленим запахом, ви завжди можете скористатися пропозиціями інтернет — магазину CORS. Вибирайте пахучку Audi на свій смак: скляний флакон, пластини, маленькі колби, гранули в мішечках, розпилювачі, картонні фігурки та не тільки — все залежить від ваших уподобань і потреб. У наявності є такі ароматизатори Audi: • Ароматизатор повітря Audi singleframe fragrance dispenser, просто поміщається на ламелі вентиляційних отворів. Дозатор ароматизатора забезпечує приємний аромат протягом приблизно 45 днів в автомобілі; • Ароматизатор повітря в салон Audi Gecko Cockpit Air Freshener, Flowers, запах дуже інтенсивний на початку, але з часом стирається. Інтенсивність аромату також дуже сильно залежить від того, наскільки тепло в автомобілі, і наскільки сильно вентилятор встановлений на вентиляційних отворах; • Набір картриджів для ароматизатора повітря Audi Singlefram з приємним східним ароматом, для заправки диспенсера ароматизатора Audi. Ароматична паличка може бути легко замінена без особливих зусиль. Чому CORS.COM.UA? Весь товар оригінальний, ніяких підробок або копій. Широкий асортимент товарів Лайфстайл з лого авто, великий вибір пахучок в машину від виробників: Audi, Peugeot, BMW, Mercedes-Benz. Відправлення в день замовлення Знижки та акції для нових і постійних клієнтів Замовлення телефоном +380 660228675
Ми використовуємо ваші файли Cookies для того, щоб адаптувати наш сайт для вас найкращим чином