Інколи, у нас виникають питання «Що подарувати дитині надень народження?», «Що подарувати дитині на Миколая?»

Інтернет-магазинCORS знає наскількиважлива усмішка та радість малечі, тому ми зробити підбірку цікавих подарунків,якими можна здивувати:

1)      Іграшки

Це чудовий подарунок на хрещення, Миколая, або деньнародження. На сайті CORS ви можете обрати справжнього друга для дитини відпровідних виробників Skoda, Volvo, PORSCHE, BMW, Mercedes-Benz, MINI, Toyota, Land Rover. Іграшки виготовлені збезпечних матеріалів, та в оригінальних дизайнах.

2)      Дитячийелектромобіль MINI, BMW, Volvo, Land Rover

Для маленьких автолюбителів чудовим подарунком на деньнародження буде електромобіль, зякими вони відчуватимуть себе дорослими та самостійними. Дозвольте відчутипроцес водіння своїй дитині.

3)      Одяг

Разом з провідними виробниками Volvo, BMW, MINI, Toyota, які стежать за трендами, та мають високі стандарти якості,ви допоможете дитині віднайти свій стиль. Ось кілька ідей подарунків:

• Бодік Toyota;

• Набір для малюків MINI Cars & Stripes Baby GiftSet;

• Футболки;

• Толстовки та світшоти.

4)      Ігридля дітей

Відмінним подарунком буде гра, яка дозволить не тількивесело провести час, а й буде справжньою пригодою для дітвори.

Гра MINI Yo-Yo Striped;

• Гра Skoda RS;

• Міні-набір Land Rover з яким дитина порине у незабутніпригоди на природі.

5)      Пазли

Чудовий подарунок для хлопчика і дівчинки, який розвиває мислення.Пазли MINI містять три головоломки зрізними картинками для дітей, віком від 6 років. Кожна головоломка акуратноупакована у кольоровий мішечок зі шнурком. Всі вони поставляються разом упрактичній коробці з кришкою на застібці.

6)      Повітрянийзмій

Повітряний змійMINI з яскравою та життєрадісною кольоровою комбінацією дозволить вашійдитині відчути дивовижні емоції, які назавжди залишаться в пам’яті.

7)      КонструкторLEGO

КонструкторLand Rover - це найкращийсучасний подарунок про який мріє кожна дитина. Процес збирання конструкторадосить складний, тож вам випаде нагода відкласти свої справи, та провести часразом з дитиною.

8)      ВелосипедMINI, Mercedes, BMW

Немає жодної дитини, яка б не хотіла велосипед. Цекорисно як для здоров’я, так і для навколишнього середовища, а також дозволяєвесело провести час.

В магазині CORS ви можете купити триколісні велосипеди MINIдля малечі, яка тільки вчиться їздити, та звичайні велосипеди Mercedes та BMW дляпідлітків.

9)      Набірдля футболу MINI

Якщо ви йдете на день народження до маленького футболіста,тоді вам точно потрібен набір для футболу Міні, який зробить дитину щасливою,та дасть переконатись, що його захоплення підтримують дорослі.

       Браслети

Ідеальний подарунок до дня народження, іменин, та іншихсвят. Оригінальний браслет Volvo або BMWбуде пам’яткою на довгі роки, та допоможе відчути себе дорослим івідповідальним за таку важливу річ.

Зробітьмалечу щасливою, та подаруйте незабутні враження разом з інтернет-магазиномCORS.