Меню
Ваш кошик

Окуляри Volkswagen

Моделі гоночних автомобілів BMW M4 DTM, 1:64 scale, 80422411546
Виробник: BMWАртикул: 80422411546
Моделі гоночних автомобілів BMW M4 DTMМасштаб: 1:64.Рекомендується для дітей від 3 років.Подібно зображень.Мініатюра виконана в різних кольорах.На жаль, колірні запити не можуть бути взяті до уваги...
231.66 ₴
Сонцезахисні окуляри Volkswagen GTI з поляризаційними лінзами, 5G1087900 041
Виробник: VolkswagenАртикул: 5G1087900 041
Безбліковоє зір і GTI - в одному! Ці сонцезахисні окуляри з поляризаційними лінзами зеленого / сірого кольору забезпечують безбліковоє зір (наприклад) на мокрій дорозі. Це заспокоює очі, вони не так швидко втомлюються. Екстравагантний і спортивний дизайн ..
6 881.95 ₴
Сонцезахисні окуляри Volkswagen GTI, 5HV087900
Виробник: VolkswagenАртикул: 5HV087900
Сонце, літо, Volkswagen.Ці модні сонцезахисні окуляри Volkswagen GTI в чорній пластиковій оправі просто необхідні шанувальникам GTI. Особливість цих сонцезахисних окулярів - на правій дужці. Тут вказані координати заводу, на якому відбу..
514.80 ₴
Сонцезахисні окуляри Volkswagen GTI, УФ 400, 5HV087900A 041
ОЧІКУЄМОПід замовлення
Виробник: VolkswagenАртикул: 5HV087900A 041
Стильний в дорозі. Ці спортивні сонцезахисні окуляри в стилі Volkswagen GTI виконані в стильному кольорі "антрацит". Червоні акценти роблять ці сонцезахисні окуляри особливими. Небиткий пластик лінз має фільтр UV 400. Сонцезахисні окуляри упаковані в захи..
0.00 ₴
Сонцезахисні окуляри Volkswagen Motorsport, 5NG087900
Під замовлення
Виробник: VolkswagenАртикул: 5NG087900
Сонцезахисні окуляри Volkswagen для автоспорту із пластику.Окуляри мають чорну оправу і білий напис Volkswagen Motorsport на дужці. Дзеркальні лінзи тоновані і мають захист UV-400. Оригінальний продукт з колекції аксесуарів Volkswagen -..
404.93 ₴
Сонцезахисні окуляри Volkswagen, ацетат, 33D087900
Виробник: VolkswagenАртикул: 33D087900
Круто - не тільки в жаркі дні! Окуляри-авіатори з нержавіючої сталі прикрашені написом Volkswagen на кожній дужці. Лінзи цих обов'язкових сонцезахисних окулярів мають синій градієнт. Оригінальний продукт з колекції аксесуарів Volkswagen - найкраща ідея дл..
3 464.33 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
З настанням літа стало дуже важливо захистити наші очі від шкідливих сонячних променів. Оригінальні окуляри Volkswagen, із захистом від ультрафіолетових променів, набирають популярності, оскільки все більше і більше людей усвідомлюють шкідливий вплив сонця на очі. Купити окуляри із захистом від ультрафіолетового випромінювання, які забезпечать ідеальну посадку, і ви будете насолоджуватися літом.Що таке УФ-промені?Ультрафіолетові (УФ) промені - це невидимі промені світла з високою енергією. Основним джерелом ультрафіолетових променів на Землі є сонячне світло. На мікрорівні УФ-промені можна розбити на три різні типи - UVA, UVB та UVC. UVC фільтрується на атмосферному рівні і до нас не доходить, однак UVB-промені є найпотужнішими. Носіння окулярів із захистом від ультрафіолетового випромінювання та нанесення сонцезахисних лосьйонів - ось деякі з способів боротьби з ними. UVA-промені мають більшу довжину хвилі і, на думку експертів, не є шкідливими.Сказавши це, давайте подивимось, чому так важливо носити сонцезахисні окуляри із захистом від ультрафіолету.• Проблеми зі здоров’ям, пов’язані з сонцем;• Окуляри, що захищають від ультрафіолету, допомагають захистити найчутливішу частину нашого тіла - очі. Тривале перебування на сонці може призвести до різного роду захворювань, таких як рак шкіри, катаракта, глаукома тощо. Носіння захисних окулярів від ультрафіолету разом з іншими запобіжними заходами допоможе зменшити ризик;• Сприяє оздоровленню та одужанню;• Окуляри, що захищають від ультрафіолету , рекомендуються у випадку, якщо ви перенесли якусь операцію на очі. Це не тільки захищає ваші очі від сильного освітлення та сонця, але також допомагає вашим очам заживати та пристосовуватися до нового бачення.Оригінальний продукт з колекції аксесуарів Volkswagen - найкраща ідея для подарунку автофанату. Сонцезахисні окуляри Volkswagen GTI з поляризаційними лінзами, сонцезахисні окуляри Volkswagen Motorsport, сонцезахисні окуляри Volkswagen, ацетат.Ви можете увійти до CORS і перевірити широкий асортимент окулярів, що захищають від ультрафіолету. Час покращувати свій стиль за допомогою захисних окулярів Volkswagen ,від ультрафіолетових променів.Доставка по всіх містах України.
Ми використовуємо ваші файли Cookies для того, щоб адаптувати наш сайт для вас найкращим чином