Меню
Ваш кошик

Термочашки Volkswagen

Виробник: Volkswagen Артикул: 7E0069601
Напої від цього мають особливо приємний смак: з білою емалевою кружкою Volkswagen з червоним принтом «I ♥ Bus» ви можете не тільки побалувати себе каву або іншими напоями, але і продемонструвати свою солідарність з Volkswagen Kultbulli. Чорний верхній край чашки Фольксваген білого кольору створює ос..
504.14 ₴
Виробник: Volkswagen Артикул: 5HV069601
Продемонструйте своє розуміння екологічності і одночасно задоволення від кави чи чаю: багаторазова чашка Volkswagen з кришкою розроблена в стилі GTI і вміщує 475 мл рідини. Манжета забезпечує краще захоплення і захищає пальці від гарячого вмісту. Кухоль Volkswagen можна мити в посудомийній машині пр..
390.55 ₴
Виробник: Volkswagen Артикул: 5KA069601
Оригінал на кожен день: кава з нашої чашки Volkswagen GTI в дизайні GTI Clark. Маючи об'єм 350 мл, кава забезпечує необхідне прискорення навіть для тих, хто пізно встає - як і її потужно моторизований тезка. Особливо практично для повсякденного використання: фарфор, який можна мити в посудомийній ма..
504.14 ₴
Виробник: Volkswagen Артикул: 5HV069601A
Що може сподобатися справжньому фанату Volkswagen GTI більше кружки в стилі GTI? Чорна чашка з білим логотипом GTI чітко показує свої кольори. Це щось певне - координати під написом GTI, які описують місце, де зібрані кузов і двигун. У нижньому рядку також є інформація «Зроблено Volkswagen». Фарфоро..
846.00 ₴
Виробник: Volkswagen Артикул: 5KA069604
Будь то на озері Синевир, на прогулянці в своєму Volkswagen GTI або в будь-який час і в будь-якому місці, де ви відчуваєте себе комфортно з зігріваючим напоєм, термокружка GTI, розроблена Volkswagen Design, зігріває своїм змістом і дизайном. Термочашка Фольксваген має глянсову поверхню червоного кол..
1 292.69 ₴
Виробник: Volkswagen Артикул: 5H0069604
Кава з собою в стилі Volkswagen! Темно-синя чашка з подвійними стінками оснащена вакуумом, який утримує рідину при температурі наповнення протягом тривалого часу - гарячою або холодною! Особливим акцентом дизайну простоъ, тонкої термочашки Фольксваген є елегантне колірне поэднання темно-синьої повер..
1 750.00 ₴
Виробник: BMW Артикул: 80232446746
З цією білою порцеляновою кавовою чашкою день повинен добре починатися. Дозвольте собі розбудити класичну машину мрії. Друк у чорно-білому режимі. Класичний дизайн у практичній подарунковій коробці...
395.20 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)
Ми використовуємо інформацію, збережену у файлах cookie. Ви можете змінити налаштування у своєму браузері.