Меню
Ваш кошик

Візори

Візор для шолома Club X-1 (0032CLUBV02) Sparco
Виробник: SPARCOАртикул: 0032CLUBV02
Візор для шолома Club X-1 (0032CLUBV02) від Sparco®. Колір: дим. Цей високоякісний продукт виготовлений відповідно до жорстких галузевих стандартів, щоб запропонувати поєднання збалансованого дизайну і високого рівня майстерності. Вигот..
884.40 ₴
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Візори - це спеціальне захисне скло для шолома, що недопускає дифекту зображення. Купити Візори SPARCO, які захищають очі мотоцикліста від вітру, пилу,дрібного сміття, опадів, ультрафіолету, комах, під час руху. Якщо ви хочетекупити візор на шолом за доступною ціною, хорошої якості, то скористайтесяпропозиціями інтернет магазину CORS.

Види візорів

Візор може бути виготовлений з: поліуретану, акрилу,полікарбонату. Для запобігання пилу на візорі, його покривають спеціальноюплівкою або аерозольним покриттям :

·        обклеюваннявнутрішньої частини скла тонкою плівкою. Недолік - плівка швидко починаєвідшаровуватися;

·        розпиленняспеціального покриття (рідини) на внутрішній стороні забрала. Недолік - рідиналегко змивається при дії води, вологи;

·         наклеюванняплівки з поліпшеними характеристиками No Fog.

Додатково візор піднімається на кілька міліметрів під часїзди, на мотошоломі відкриваються вентиляційні отвори, встановлюється насос длявідводу повітря.

Тоноване МотоСкло
Більшість моделей забрав,мають тонування, що захищає очі мотоцикліставід пекучого сонця, яскравого світла фар,зустрічних автомобілів і інших транспортних засобів.

Тонування захисного скла здійснюється в процесі виготовлення, і може бути виконане в різних варіантах:

 • легке тонування (серпанок);
 • затемнене тонування (темний серпанок);
 • дзеркальне тонування (градієнтом, синього, сріблястого, золотого кольору);
 • тонування для висококонтрастних видів стекол помаранчевого або жовтого кольору.
 • Слід звернути увагу на те, що здійснення самостійного тонування скла не рекомендується, зважаючи на погіршення параметрів прозорості, а також негативний вплив на зір.

  Як підібрати лінзу для мотошолома?

Щоб правильно вибрати візор, експерти радять враховувати наступне:

 • якість матеріалу лінзи. Дешеві матеріали швидко запітнівають, робляться непридатними, на поверхні з'являється безліч подряпин і відблисків, погіршуючих видимість.
 • запотівання. Забрала, щомають антифоговое покриття No Fog, істотно знижують інтенсивністьзапітніння. На недорогі моделі лінз кріпляться внутрішні пластини, щозменшують радіус огляду. Іноді вимагається докуповувати плівку абоаерозоль проти запітнівання скла;
 • тонування. Дзеркальні ітоновані елементи відмінно захищають від ультрафіолету, скло з жовтимисвітлофільтрами покращуютє різкість в умовах поганої видимості.

Також звертайте увагу на рекомендації виробника. Є лінзи зпокриттям лексановою плівкою (пинлоком), призначені тільки для денної їзди, іця особливість вказується на упаковці. Якщо самостійно вибрати скло на мотошоломскладно, то зв'яжіться з менеджерами CORS і отримайте професійну допомогу.

Догляд за склом
Кожен візор для забезпечення хорошої видимості під час їзди, а також дляпродовження довговічності аксесуара, вимагає догляду:

 1. Виконується очищення склавід бруду, налиплих комах, звичайною водою;
 2. Лінза обробляється спеціальнимизасобами очищення пластикових поверхонь, з ефектом антивідблиску;
 3. Елемент протирається безворсими серветками.Якщо на склі з'явилися відблиски, які не забираються, то елемент екіпіровки краще замінити. 

Купити візор на шолом, із зручною доставкою по містах України ,Ви можетевже сьогодні, через інтернет-магазин CORS.

  Ми використовуємо ваші файли Cookies для того, щоб адаптувати наш сайт для вас найкращим чином