Меню
Ваш кошик

Взуття (мотоботи)

У цій категорії немає товарів.

    Спеціальні мотоботи єважливою частиною екіпіровки мотоцикліста. Вони підкреслюють індивідуальнийстиль байкера й одночасно виконують захисну функцію. З огляду на те, що застатистикою більшість травм мотоциклістів припадає саме на ноги, і зокрема наголеностоп, якісні мотоботи в своєму розпорядженні повинен мати коженшанувальник швидкої їзди на мотоциклі. Якщо ви хочете купити взуття для мотоциклу гідної якості, за найкращою ціною, то вибирайте екіпіровку в інтернет магазиніCORS.

    Для замовлення доступнімотоботи від офіційних виробників, виготовлені із застосуванням зносостійкихматеріалів. Великий асортимент моделей в різних дизайнах, пропонованих в онлайнкаталозі, дозволяє кожному підібрати оптимальний варіант взуття для мотоциклу зурахуванням сезону, індивідуальних переваг і побажань, а також відповідногорозміру і призначення.

Навіщо мотоциклістові купувати мотоботи?

    Чому мотоциклістам ібайкерам слід купувати мотоботи? Даний елемент стандартної екіпіровки сприяєзахисту ніг під час їзди від агресій клімату і бруду, а також від отриманнятравм при падінні, зіткненні, виникненні різних небезпечних ситуацій.Спеціальні мотоботи - це не просто взуття для мотоциклістів. Черевики для їздина мотоциклах відрізняються наявністю різноманітних особливостей:

 • дизайнерська аеродинамічнаформа;
 • наявність міцних накладок;
 • зносостійка антиковзаючапідошва;
 • надійність закріплення на нозіза допомогою різних шнурівок, липучок, застібок;
 • стійкість щодо агресій клімату;
 • світловідбивні вставки дляпозначення мотоцикліста в темряві;
 • наявність жорсткого каркаса дляфіксації і захисту ніг.

Різновиди черевик длямотоциклістів

Сучасні мотоботи виготовляються з натуральної шкіри, еко-шкіри, текстилю,комбінованих матеріалів. Є моделі з подовженим або коротким верхом, чоловічі,жіночі і навіть дитячі. Також мотоботи класифікуються за призначенням на:

 • кросові;
 • спортивні;
 • туристичні;
 • міські.

Кросове взуття для мотоциклістів

Для агресивної (екстремальної) їзди на спортивних мотоциклахрозроблені мотоботи кросові, в яких легко розсікати по бездоріжжю, по дорогах,які не мають асфальтового покриття. Головним завданням кросових черевик ємаксимальний захист ніг, а особливо голеностопа від травм (скручування,перелому). Основний елемент такого взуття - це жорсткий і надійний каркас, щовитримує сильні удари, міцно фіксуючи ногу.

Спортивнічеревики

Дизайн спортивних ботів, призначений для їзди по асфальтовихдорогах, переважно має обтічну аеродинамічну форму. Верхня частина виконана зякісної шкіри (еко-шкіри), зносостійка підошва прогумована. По периметру, вобласті носка й п'яти, щиколотки, гомілки, зазвичай встановлені підсилювальні слайдери-накладки.

Туристичні мотоботи

Туристичні черевики легкі, максимально зручні як для їзди,так і для пішої прогулянки. Зазвичай виготовляються з натуральної шкіри,еко-шкіри. Підсилювальні захисні вставки, вбудовані під зовнішнім шаром взуття.Підошва рельєфна.

Міські моделі

Це взуття, що нагадує кросівки або кеди, призначені для їздипо місту, на скутері або байку. Стандартні версії міських черевик відрізняютьсяполегшеною конструкцією, наявністю захисних вставок в частині перемиканняпередач, на щиколотках і на носку. Залежно від компанії-виробника, короткікеди/кросівки можуть бути водонепроникними, з посиленою підошвою.

Як правильновибрати взуття для мотоциклу?

Експертирекомендують вибирати мотоботи з урахуванням таких факторів:


· Сезонність.Утеплені боти підходять для холодної пори року, легкі літні моделі забезпечуютькомфорт в спеку;

· Призначення.Яким чином ви збираєтеся використовувати мотоциклетний взуття - для професійнихзанять спортом і гонок по бездоріжжю, для їзди по місту і по асфальту, длятривалих подорожей;

· Матеріал.Кращі матеріали, з яких сьогодні шиються мотоботи, це, звичайно ж, натуральнашкіра спеціальної вичинки, і сучасний комбінований текстиль з властивостямиводостійкості, зносостійкості, повітропроникності;

· Дизайн.Є моделі, пропоновані в стильних чоловічих і жіночих версіях, доповненікольоровими вставками, брендовими надписами і логотипами, та іншимидекоративними елементами.

Хочете купити мотоботи високоїякості, відповідного дизайну, призначення та розміру? Саме такі моделі визнайдете в інтернет магазині CORS.

        

Ми використовуємо ваші файли Cookies для того, щоб адаптувати наш сайт для вас найкращим чином